Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

І ТРЦ Караван OUTLET

Illustration

І Опис замовника та його запиту

Адреса об'єкта: м. Київ, вул. Лугова, 12
Дата виконання: вересень 2019 року
Площа: 4800 м.2
Замовник: ТОВ "ЛЕКС ХОЛДИНГ"
Команда: керівник проєктів, два виконроби, дві бригади по п’ять робітників
Восени 2019 р. розпочалася реконструкція ТРЦ «Караван Outlet» в Києві. Серед компаній, що займаються укладанням тротуарної плитки, проходив тендер на виконання робіт з благоустрою території торговельного центру. 
Взявши до уваги понад 14 років досвіду, 1000 реалізованих об’єктів та вузьку спеціалізацію СИНТЕЗ БРУК, замовник прийняв рішення про співпрацю.

І Особливості клієнтського запиту і території об'єкта

  Технічне відкриття торгового центру призначили на 25.11. Своєчасне виконання робіт із благоустрою території був один з пріоритетів.
  На об’єкті одночасно працювало декілько підрядників, які виконували різні види робіт - потрібно було організувати порядок дій та домовитися з іншими бригадами.
  В процесі виконання робіт з благоустрою території з’ясувалося, що в багатьох місцях треба підсилювати фундамент, що існує. Це впливало на строки.

І Які рішення були запропоновані для реалізації проєкту 

Замовник планував, що торговельний центр запрацює на повну потужність у новорічні свята. 
На об’єкті потрібно було одночасно виконувати земляні роботи та мощення ФЕМ, монтувати металевий каркас на стіни, що існують, та кріпити фасадні панелі, а також встановлювати підсвітку фасадів. Замовник не мав чіткого плану, як організувати роботу чотирьох підрядників одночасно.
У зв’язку з цим потрібно було запропонувати та узгодити графік паралельного виконання робіт на трьох зачіпках, домовитись з іншими підрядниками та облаштувати затверджений об’єм території.

Illustration
Illustration
Illustration

Інженери СИНТЕЗ БРУК розробили та погодили із замовником вузол примикання ФЕМ до цоколю будівлі з гідроізоляцією та утепленням.Запропонували роботи по розробці корита та облаштування території ФЕМ виконувати після, або паралельно з роботами по монтажу металевого каркаса на фасад будівлі. 
А кріплення фасадних сендвіч-панелей встановлювати після риштування – на колесах буде легко пересуватися по готовому покриттю - це мінімізує ймовірність пошкодження нового фасаду технікою.
Дана схема тримала в тонусі усіх учасників процесу.
В процесі виконання робіт з благоустрою території з’ясувалося, що в багатьох місцях потрібно підсилювати фундамент, що існує, а це впливало на строки.
Було прийнято рішення взяти на себе облаштування цоколя з бетону, а також роботи по гідроізоляції та утепленню. Так замовник не переймався пошуками додаткового субпідрядника, а команда СИНТЕЗ БРУК не залежала від швидкості передачі фронту робіт сторонньою організацію.

І Які матеріали використані для реалізації проєкту

Зразки ФЕМ були попередньо привезені замовнику, який на місці визначився з вибором. Для реалізації проєкту використовували такі матеріали:

Вхідні групи

мають вигляд порталів, які виконані з бруківки "Лайнстоун"

Основне покриття

разом із замовником обрали тротуарну плитку «Бруківка» 60 мм.

Дощоприймачі

встановили елементи зливової каналізації вхідних груп

І Технічні особливості виконаних робіт


Площу уздовж фасаду ТРЦ “Караван Outlet” розбили на зачіпки, щоб налагодити одночасну роботу з іншими підрядниками.
Постійно працювало три одиниці техніки. 
Щоб не витрачати дорогоцінний робочий час на дорогу, команда СИНТЕЗ БРУК організувала побутове містечко прямо на території стоянки ТРЦ. Робочий день розпочинався о 7:00 ранку і продовжувався до 19-00 вечора, працювали 7 днів на тиждень.

І Які вигоди отримав замовник від співпраці з СИНТЕЗ БРУК

  Відкриття ТРЦ "Караван Outlet" відбулося вчасно. Роботи здані точно в строки з належним рівнем якості. Замовник повністю задоволений як процесом, так і результатом.
  Мінімум стресу у замовника - технічні рішення були ініційовані командою СИНТЕЗ БРУК, а також узгоджені усі організаційні питання з іншими підрядниками, які паралельно працювали на об'єкті. 
  За швидкість і якість робіт відповідав керівник проєкту, а виробничий процес організовував виконроб, який знаходився на об'єкті щодня протягом всієї зміни.
  5 років гарантії на виконані роботи.
  Slice 1Created with Sketch (http://www.bohemiancoding.com/sketch)
  Замовник залишив відеовідгук про результати нашої роботи.

І Результати роботи

Бажаєте так само круто?

Залишайте контактний номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години 

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.