Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

І Міжнародний Інститут Менеджменту

Illustration

І Опис замовника та його запиту

Адреса об'єкта: м. Київ, вул. Шулявська, 10/12
Дата виконання: липень-серпень 2018
Площа: 2100 м2
Замовник: ПрАТ "Інститут розвитку менеджменту"
Команда: керівник проєктів, виконроб, дві бригади по п'ять робітників
Влітку 2018 року в СИНТЕЗ БРУК звернулися представники Міжнародного інституту менеджменту - бізнес-школи №1 в Україні. До ювілею навчального закладу потрібно було відновити покриття пішохідних зон і парковки для легкових авто. Термін на реалізацію проєкту був стислим: поки МІМ закритий на період літніх відпусток.

І Особливості клієнтського запиту і території об'єкта

  dent, pit, road, obstacle, landCreated with Sketch.
  спостерігалася локальна просадка асфальтобетонного покриття на території парковки для легкових авто і в пішохідних зонах
  неефективна робота дощової каналізації: вода самопливом розливалася по тротуару, утворюючи незручні і небезпечні ділянки для пішоходів
  замовник хотів бачити нове покриття з ФЕМ на території парковки, а розмітку паркомісць у вигляді плиток білого кольору
  обов'язковою умовою стало збереження зелених насаджень, які росли вздовж пішохідної зони

І Які рішення були запропоновані для реалізації проєкту 

Команда СИНТЕЗ БРУК обстежила територію і знайшла рішення, яке найкращим чином закривало поставлені завдання: вистелити нове покриття з ФЕМ поверх існуючого асфальтового.
Відповідно до запитів клієнта і з огляду на особливості території, було розроблено проєкт вертикального планування, який полягав у проєктуванні висотних відміток проїздів, тротуарів, сходів, ганків, відмосток, пандусів, дощоприймальних воронок і лотків, воріт, дверей і т.д.
Відповідно до цього рішення, змінювалася висота підпірних стін, сходів на тротуарах, парадного ганку, відмітка відмосток і дощоприймальних лотків.
 Особливості проведених робіт:
● Облаштування нового покриття здійснювали, в середньому, на 120-130 мм вище існуючого (висота ФЕМ - 80 мм і гарцовки - 40-50 мм). Технічно така можливість знайдена шляхом зменшення парадного ганку на один щабель, а двоє сходів на тротуарі, навпаки, збільшили на один.

Illustration
Illustration
Illustration

● На парковці бруківку укладали на заводську гарцовку (М150 Ж1) у вигляді «ялинки» - це єдино правильний спосіб розміщення ФЕМ даного типу на проїздах легкових авто. Такий спосіб перешкоджає сповзанню і зміщення окремих елементів під час руху і маневрів транспорту.
● Тротуарна плитка на в'їзді і виїзді з території стикувалася з існуючим асфальтобетонним покриттям через дорожні бордюри, які монтувалися на основу з бетону В 12,5 П2.
● На тротуарі виконане діагональне укладання з окантовкою з цілої плитки. Це складна схема за рахунок великої кількості підрізування, але вона дозволяє повністю уникнути дрібних елементів, які не функціональні і виглядають неестетично.
● Також уздовж будівлі змонтували дренажні лотки і додаткові воронки з прокладкою трубопроводів та підключенням до існуючих мереж дощової каналізації. Додаткові дренажні воронки передбачені для прийому води з покрівлі в місцях розташування водостічних труб.
● Існуючий парковий бордюр, який розташовувався уздовж клумби з зеленими насадженнями, вирішили не демонтувати, а поставити поруч новий на більш високу позначку. Дане рішення повністю себе виправдало - жоден кущ або дерево в результаті робіт не пошкоджено. На період ремонту клумби закривали захисним текстилем.

І Які матеріали використані для реалізації проєкту

Зразки ФЕМ були попередньо привезені замовнику, який на місці визначився з вибором. Для реалізації проєкту використовували такі матеріали:

Проїзди

Викладені сірою тротуарною плиткою 200 * 1000 * 80 мм, а для розмітки паркомісць обрана біла 200 * 100 * 80 мм

Відмостки

Виконано з бруківки 200 * 100 * 60 мм кольору «венге», аналогічного кольору використані паркові бордюри 1000 * 200 * 80 мм

Тротуар

Викладений тротуарною плиткою серії Колормікс кольору «капучіно» 200 * 100 * 60 мм

Сходи

На двох сходах і на тротуарі (вхід і вихід) змонтовані готові колоті ступені 1000 * 500 * 150 мм серії Колормікс

І Технічні особливості виконаних робіт

У місцях локальних осідань вирізано і демонтовано асфальт з наступним заповненням сухим бетоном В 12,5 П1 з ущільненням віброплитою 500 кг.
Місця просадок існуючого покриття у сантехнічних колодязів відремонтовані аналогічним способом з попередньою герметизацією вводів інженерних мереж.

І Які вигоди отримав замовник від співпраці з СИНТЕЗ БРУК

  Святкування 30-річного ювілею пройшло на оновленій території. Роботи здані точно в термін з належним рівнем якості
  Економія бюджету - завдяки використанню існуючого асфальтобетонного покриття в якості основи, вдалося виключити витрати на демонтаж і витрати на облаштування та вивезення підстилаючих шарів з піску і щебеню
  Мінімум стресу у замовника - всі технічні рішення були ініційовані командою СИНТЕЗ БРУК і клієнту не довелося витрачати час на вивчення специфіки робіт, пошук матеріалів і прорахунки вартості
  Підвищення безпеки пішоходів і автотранспорту - усунуті локальні просадки асфальтобетонного покриття і налагоджена робота дощової каналізації
  Легкість в комунікації з командою СИНТЕЗ БРУК - за швидкість і якість робіт відповідав керівник проєкту, а виробничий процес організовував виконроб, який знаходився на об'єкті щодня протягом всієї зміни
  5 років гарантії на виконані роботи

І Результати роботи

Бажаєте так само круто?

Залишайте контактний номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години 

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.