Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

І ЖК Нова Англія

Illustration

І Опис замовника та його запиту

Адреса об'єкта: м. Київ, вул. Онуфрія Трутенка, 24  
Дата виконання: 2017 -2019 роки
Площа: 10 500 кв.м.
Замовник: ТОВ "Нова Англія Білдінг"
Команда: Восени 2017 року команда СИНТЕЗ БРУК перемогла в тендері на благоустрій території житлового комплексу "Нова Англія", який перебував у процесі будівництва. 
Замовник проєкту - забудовник та девелопер, який зводить будинки за авторською технологією в англійській тематиці. Особливість ЖК "Нова Англія" полягала в створенні міста в місті з функціональною та комфортною інфраструктурою.

І Особливості клієнтського запиту і території об'єкта

  Ввести в експлуатацію будинки першої черги, а також відкрити дитячий садок в обумовлені з інвесторами терміни та виконати благоустрій території на цих об'єктах.
  Ключовий запит замовника - облаштувати об'єкти належним чином в максимально стислі строки. На червень 2018 року призначили вручення ключів від квартир інвесторам першої черги. Порушення термінів відображається на репутації забудовника, тому обирали надійного підрядника, який в змозі організувати усі процеси з благоустрою та взяти відповідальність за терміни виконання. 

І Які рішення були запропоновані для реалізації проєкту 

Головний інженер забудовника в конструктиві проєкту заклав бетонну основу, на яке планували укладати ФЕМ. Однак після прорахунку бюджету на благоустрій території в 10 000 кв.м. з таким рішенням ціна виходила дуже високою. 
Після вивчення проєктної документації, де було зазначено про насипні ґрунти та щільно укладені інженерні мережі, команда СИНТЕЗ БРУК запропонувала оптимізувати конструктив та замінили армовану бетонну плиту основою з сипучих матеріалів.

Illustration
Illustration
Illustration

Альтернативне рішення передбачало дренажну основу, додатковий шар ЩПС 150-170, відсів та ФЕМ 8 мм. На тротуарах геотекстиль, несучий шар ЩПС 150 мм, відсів і ФЕМ. Окрім вигідної ціни, у цієї пропозиції було багато плюсів і замовник затвердив цей варіант.
У травні 2018 року СИНТЕЗ БРУК також міняла борти та робила реконструкцію міського тротуару поруч із зупинкою громадського транспорту.
У липні 2019 перша черга ЖК Нова Англія була здана в експлуатацію. Друга та третя знаходились у процесі будівництва та паралельно з цим замовнику треба було до кінця серпня облаштувати територію садка та школи, які знаходились у житловому комплексі. 
На цьому об'єкті СИНТЕЗ БРУК виконала влаштування основи та підсипку на рівень, вертикальне планування, укладання ФЕМ. Простір під гойдалками був облаштований спеціальними гумовими плитами.

І Які матеріали використані для реалізації проєкту

Сипучі матеріали і геотекстиль закуповувала СИНТЕЗ БРУК. Плитку, яка була затверджена, і паркові бордюри надавав замовник. 

Дорога

Два шари ЩПС 150-170, відсів та ФЕМ 8 мм. 

Тротуар

Геотекстиль, несучий шар ЩПС 150 мм, відсів і ФЕМ

Artboard 6

В'їздна група

Тротуарна плитка "Подвійне Т" 8 см

Основне покриття

4 види плитки в рівному обсязі: олива, бурштин, графіт та малібу. 

І Технічні особливості виконаних робіт

Роботи виконувалися на декількох зачіпках одночасно, плитку укладали ручним та механізованим способом з використанням фемоукладача.
Згідно з концепцією проєкту, на двох в'їздах на територію було передбачено асфальтне покриття. Замовник в процесі благоустрою прийшов до висновку, що асфальт - це не європейський метод покриття і він не поєднується з архітектурою комплексу.
СИНТЕЗ БРУК запропонувала в'їзну групу укласти плиткою типу "Подвійне Т" 8 см. У якості основи під неї була виконана бетонно-армована плита, висотою 15 см. 

І Які вигоди отримав замовник від співпраці з СИНТЕЗ БРУК

Illustration
  Усі роботи з благоустрою території завершені вчасно. Призначені заходи для інвесторів та здача в експлуатацію першої черги ЖК "Нова Англія" відбулися в обумовлені терміни.  
  Економія бюджету - розробили і запропонували замовнику оптимальне конструктивне рішення підстилаючих шарів основи.
  Мінімум стресу у замовника - технічні рішення були запропоновані командою СИНТЕЗ БРУК. Не довелося витрачати час на вивчення специфіки робіт
  Легкість в комунікації з командою СИНТЕЗ БРУК - за швидкість і якість робіт відповідав керівник проєкту, а виробничий процес організовував виконроб, який знаходився на об'єкті щодня протягом всієї зміни
  5 років гарантії на виконані роботи

І Результати роботи

Бажаєте так само круто?

Залишайте контактний номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години 

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом 

Can't send form.

Please try again later.