Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

І SKY FAMILY PARK

Illustration

І Опис замовника та його запиту

Адреса об'єкта: м. Київ, вул. Генерала Ватутіна, 2Т
Дата виконання: весна 2016 року
Площа: 16 000 м.2
Замовник: ТОВ "СКАЙ ФІНАНС"
Команда: керівник проєктів, виконроб, 8 бригад від 4 до 10 чоловік. 3 бригади займалося механізованим укладанням плитки та паралельно 5 бригад працювало на ручному укладанні плитки.
Задіяна техніка: 6 одиниць      У квітні 2016 року до СИНТЕЗ БРУК звернувся замовник на завершальному етапі будівництва одного з наймасштабніших місць для розваг у Києві — Sky Family Park. 
Він шукав підрядника, який реконструює покриття парку, площею 14000 м.кв. та повністю організує цей процес у дуже стислі строки. Стояло завдання зробити доріжки для прогулянок, покриття в зоні бару та облаштувати територію біля басейну.

І Особливості клієнтського запиту і території Sky Family Park

  відкриття основної локації та заходи, на які були продані абонементи, призначили на 21-22 травня. Усі роботи з благоустрою території треба було завершити за 4 календарні тижні з належною якістю 
  construction works 02 expandlines
  бетонна основа під укладання плитки була підготовлена лише частково, тому потрібно було одночасно вести роботи за двома напрямками: укладати ФЕМ та готувати основу на інших ділянках 
  збільшився обсяг робіт в процесі облаштування території

І Які рішення були запропоновані для реалізації проєкту 

Зона бару Sky Family Park виконана у вигляді кола: на такій ділянці укладати плитку ручним способом в заявлені терміни було дуже ризиково. Тому замовнику запропонували механізовану укладку ФЕМ. 
Взявши до уваги усі особливості, спеціалісти СИНТЕЗ БРУК розробили дизайн та запропонували декілька варіантів плитки - замовнику залишалось тільки затвердити це рішення. Завдяки такій взаємодії стало можливим механізоване укладання бруківки різних кольорів.
Із запропонованих варіантів замовнику сподобалася тротуарна плитка «Старе місто», яку виробляли в спеціальних палетах. Вона найкращим чином підходила під укладку механізованим способом.
Паралельно з роботами в зоні бару СИНТЕЗ БРУК робила влаштування основи та укладала ФЕМ на доріжках, які розташовані по периметру набережної. Замовник обрав нестандартний малюнок із варіантів, запропонованих дизайнером, тому розкладки плитки виконали у вигляді вишиванки. 

Illustration
Illustration

У зоні Sky Family Park були торговельні площі з бетонним покриттям, яке прийшло в непридатність. Замовник запросив інших підрядників для реконструкції цих зон, однак на практиці якість бетону не дозволила провести заплановані роботи.
Тому замовник запропонував команді СИНТЕЗ БРУК укласти ФЕМ також і в цій зоні. Однак терміни були дуже стислі: вже продані квитки на зліт байкерів, тому до 19 травня треба було завершити ці роботи, щоб встигнути обладнати торгову зону і зону фастфуду до початку заходу.
Для команди це був виклик, але досвід, злагоджені дії спеціалістів, власна спецтехніка та домовленості з заводом-постачальником плитки дозволили впоратися із цим завданням якнайкраще.
До відкриття Sky Family Park було зроблено покриття з тротуарної плитки на барі та прилеглих доріжках. Другий об’єм доробляли після офіційного відкриття парку – інші підрядники активно завершували будівельні роботи та передавали ділянки під благоустрій. Частина парку вже функціонувала і замовника влаштував такий формат співпраці.

І Які матеріали використані для реалізації проєкту

Зразки ФЕМ були попередньо привезені замовнику, який на місці визначився з вибором. Для реалізації проєкту використовували такі матеріали:

Плитка“Старе Місто”


image-tileCreated with Sketch.

Плитка“Колормікс”


І Технічні особливості виконаних робіт

Коли замовник обрав плитку “Старе Місто”, команда СИНТЕЗ БРУК одразу домовилася з заводом-виробником ФЕМ про те, що її будуть виробляти за допомогою спеціальної форми, дотримуючись розкладки окремих елементів у кожному ряду.
Це рішення зробило можливим укладання плитки механізованим способом, що значно пришвидшило процес благоустрою території Sky Family Park.
На об'єкті було задіяно 2 ФЕМоукладача, щоб виконати роботи з дотриманням стандартів якості та в стислі строки 

І Які вигоди отримав замовник від співпраці з СИНТЕЗ БРУК

Illustration
  Відкриття “Sky Family Park” відбулося в заплановані дати з належним рівнем якості - клієнт повністю задоволений як процесом виконання робіт, так і результатом 
  За швидкість і якість робіт на об'єкті відповідав керівник проєкту, а виробничий процес організував виконроб, який знаходився на території щодня, контролював якість роботи та дотримання строків
  Після урочистого відкриття Sky Family Park команда СИНТЕЗ БРУК підготувала основу і уклала плиткою дорогу вздовж річки, площею 2000 м2 
  5 років гарантії на виконані роботи

І Результати роботи

Бажаєте так само круто?

Залишайте контактний номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години 

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.