Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

Київ, вул. Красилівська, 5

Працюємо з об'ємом від 500 м²


+38 (067) 123 66 44

І Завод "РУДЬ"

Illustration

І Опис замовника та його запиту

Адреса об'єкта: м. Житомир, вул. Івана Гонти, 4
Дата виконання: 2016-2018 рр.
Площа: 10 000 м2
Замовник: ПАТ "Житомирський маслозавод"
Команда: керівник проєктів, виконроб, дві бригади по чотири робітники
У квітні 2016 року в СИНТЕЗ БРУК звернувся представник «Житомирського маслозаводу», одного з найбільших виробників морозива в Україні. 
На території об'єкта тривало будівництво нового виробничого корпусу. Потрібно було оновити покриття, щоб воно витримувало постіне навантаження від молоковозів, які пересувалися територією заводу. 
Відсутність благоустрою відтягувала дату запуску виробництва.

І Особливості клієнтського запиту і території об'єкта

  dent, pit, road, obstacle, landCreated with Sketch.
  раніше на території заводу виконувалася прокладка інженерних мереж. В результаті, робоча площа була повністю порита траншеями
  роботи потрібно було проводити на діючому підприємстві, що значно ускладнювало процес благоустрою території
  по новим проїздам повинні були їздити молоковози вагою 30-40 тонн, що підвищувало вимогу до конструктиву дорожнього одягу
  для замовника було важливо якомога швидше запустити виробництво на нових потужностях, тому роботи потрібно було проводити у стислі терміни

І Які рішення були запропоновані для реалізації проєкту 

Команда СИНТЕЗ БРУК обстежила територію і запропонувала рішення, яке повністю задовольнило запити замовника - зробити нове покриття з ФЕМ. Робота виконувалася в такій послідовності:
Розробка конструктиву. З'ясувалося, що верхній шар грунту складається з піску і супіски. Тому шар річкового піску, який ми зазвичай укладаємо для додаткового захисту від морозу, не знадобився. Інженери СИНТЕЗ БРУК запроєктували покриття проїздів та майданчиків під навантаження до 11,5 т / вісь.

Illustration
Illustration
Illustration

Укладання георешітки «Арматекс» 50х50. Ми використовували її, щоб уникнути просідання основи в тих місцях, де проходять інженерні мережі. Георешітку «Арматекс» засипали щебеневої сумішшю і добре ущільнили
Укладання ФЕМ, спорудження паркових і дорожніх бордюрів. Якість робіт контролювали виконроб і відповідальний керівник проєктів. Всі роботи виконувалися з дотриманням технології і в суворій відповідності з проєктним рішенням. Коли замовник продовжив реконструкцію інших корпусів в 2017-2018 р, роботи з благоустрою території поновилися.

І Які матеріали використані для реалізації проєкту

Усі зразки тротуарної плитки були привезенні керівником проєкту на об’єкт і власник особисто вибрав тип і кольори ФЕМ

Проїзди

ФЕМ «2-Т» 80 мм сірого кольору. У місцях пішохідних переходів - білого кольору.

Тротуар

ФЕМ «Бруківка 200 х 100 х 60» червоного, жовтого, білого кольорів

Відмостки

Граніт, видобутий у Покостівському гранітному кар'єрі

І Технічні особливості виконаних робіт

Клієнт хотів бачити ділянку з міцним, довговічним покриттям з ФЕМ, яке витримає планові навантаження. У пріоритеті були швидкість роботи і висока якість виконання

І Які вигоди отримав замовник від співпраці з "СИНТЕЗ БРУК"

Illustration
  Об'єкт було здано вчасно з належним рівнем якості
  Економія бюджету за рахунок використання вже існуючого шару грунту. Необхідності в облаштуванні додаткового підстилаючого шару не було.
  Економія часу. Всі технічні питання взяла на себе команда СИНТЕЗ БРУК. Клієнту не довелося поглиблюватися в специфіку робіт, самостійно шукати матеріали і прораховувати їх вартість.
  Підвищення безпеки пересування важкого транспорту і пішоходів. Усунули локальні просадки грунту. Зробили пересування по території заводу зручним і безпечним.
  Мінімум стресу. Замовник комунікував тільки з керівником проєкту, який ніс особисту відповідальність за швидкість і якість робіт. Виробничий процес контролював виконроб і щодня перебував на об'єкті протягом зміни.
  5 років гарантії на виконані роботи

І Результати роботи

Бажаєте так само круто?

Залишайте контактний номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години 

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.